Studniówki

Dzień dobry, jeżeli trafili Państwo tutaj to znaczy, że niedługo będziecie organizowali bal studniówkowy dla siebie bądź swoich najbliższych.

Dzięki dużemu doświadczeniu z młodzieżą 18-stoletnią, poprzez organizacje już blisko 400 imprez z okazji osiągnięcia pełnoletności, długiej współpracy z naszymi kontrahentami oraz wieloletnimi przygotowaniami do organizacji studniówek – ponad 2 lata przygotowań i nauki – zebraliśmy odpowiednio dużo informacji oraz zasobów do wykreowania wymarzonej STUDNIÓWKI!
Śmiało możemy powiedzieć, że sprostamy najbardziej wymagającym klientom i ich potrzebom.
Pomożemy w zorganizowaniu Dj’a, wodzireja, fotografów, kamerzystów, oświetlenia sali, jej idealnego nagłośnienia, dekoracji, fotobudki oraz w urzeczywistnieniu wszystkich Państwa pomysłów. Zaczynając na czerwonych dywanach, przez fontanny czekolady, po pokazy tańca na żywo czy organizacje wytwornic ciężkiego dymu. Do tego od momentu pierwszego spotkania zostają Państwo objęci opieką przez naszego specjalistę, który pomoże w rozwiązaniu wszystkich problemów, dylematów, formalności, organizacji zaproszeń oraz ustaleń pomiędzy obiektem, w którym bal się odbędzie.
Współpracujący z nami ludzie są pełni pasji i zaangażowania. Zaaklimatyzowali się w swoim fachu już dawno temu i od wielu lat swoją pracą dostarczają Państwu radość z imprezowania, a my oszczędzamy Państwu niepotrzebnego stresu oraz zamieszania z organizacją tak dużego przedsięwzięcia.

Wybierając nas otrzymują Państwo:

  • gwarancję wywiązania się ze wszystkich ustalonych kwestii
  • terminowość
  • elastyczność
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  • profesjonalny i doświadczony zespół ludzi
  • wsparcie od pierwszego spotkania
  • ustalenie budżetu i gwarancję jego nieprzekroczenia, tak żeby miesiąc przed studniówką nieokazało się, że należy za coś niespodziewanie dopłacić – wiemy, to nic przyjemnego
  • bazę naszych wieloletnich kontaktów, doradzimy między innymi, w której lokalizacji warto przeżyć te magiczne chwile
  • i przede wszystkim partnerskie oraz ludzkie podejście do tak ważnego wydarzenia w życiu młodych ludzi jakim jest bal studniówkowy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jest wiele zmiennych, które wpływają na całość wydarzenia dlatego zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo, w celu umówienia się na pierwsze organizacyjne spotkanie z Państwem oraz całym komitetem studniówkowym. Spotkanie nic nie kosztuje, a może pomóc obydwu stronom w wypracowaniu niepowtarzalnej uroczystości.

nr. tel: 604391254

Wierzbno

Pierwszy lokal znajduje się blisko stacji metra Wierzbno,
a konkretnie przy ulicy
Pułku AK „Baszta” 5
02-649 Warszawa (Mokotów)

Wilanowska

Dwie kolejne sale znajdują się blisko stacji metra Wilanowska,
a konkretnie przy
alei Wilanowskiej 363
02-665 Warszawa (Mokotów)

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

604-391-254 

Lub napisz maila:

fabrykaeventowrt@wp.pl

Dodatkowo, odwiedź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/fabrykaeventowRT/

Tam zawsze najświeższe info oraz zdjęcia z imprez!

[]
1 Step 1
Imię i nazwiskoyour full name
Telefon
Wiadomość
0 /
Previous
Next